Voorjaarscompetitie 2019

T.V. Duinvliet is een vereniging waarbij je competitie kunt spelen op allerlei niveaus. Wij spelen in de Regio NoordWest / IJmond.
De inschrijving voor de Voorjaarscompetitie is gesloten.


In onderstaand schema zie je de starttijden van de thuiswedstrijden van alle T.V. Duinvliet teams.
Kom aanmoedigen!


Competitieteams 2019

Hieronder vind een overzicht van alle competitie teams. Klik op de naam van het team om naar het wedstrijdoverzicht en de standen te gaan.

Regionale Voorjaarscompetitie

DINSDAG
Duinvliet 1: Dames Dinsdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 1
Aanvoerder: Nicole van Teeseling

Duinvliet 1: Dames Dubbel Dinsdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 7
Aanvoerder: Anja Hoevelaken

ZATERDAG
Duinvliet 1: Heren 17+ Zaterdag – Hoofdklasse – Afdeling 5
Aanvoerder: Xander van den Berg

Duinvliet 2: Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 2
Aanvoerder: Marco Guit

Duinvliet 3: Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 3
Aanvoerder: Marc Broertjes

Duinvliet 4: Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 14
Aanvoerder: Willem Hoevelaken

Duinvliet 5: Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 2
Aanvoerder: Ido de Haan

Duinvliet 6: Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 7
Aanvoeder: Auke Adema

Duinvliet 7: Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 1
Aanvoerder: Christiaan Kuyvenhoven

Duinvliet 8: Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 11
Aanvoerder: Stijn Ruiter

Duinvliet 1: Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 1
Aanvoerder: Paul Dubbe

Duinvliet 2: Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 6
Aanvoerder: Casper Heeremans

Duinvliet 1: Gemengd 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 19
Aanvoerder: Jeroen van Eekelen

Duinvliet 1: Dames 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 16
Aanvoerder: Marthe Brunsveld

Duinvliet 2: Dames 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 15
Aanvoerder: Marit Oosterbaan

Duinvliet 1: Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 28
Aanvoerder: Ageeth Bruinsma

Duinvliet 2: Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 4
Aanvoerder: Evelyne Griffioen


Landelijke Voorjaarscompetitie

ZONDAG
Duinvliet 1: Heren 35+ Zondag – 3e klasse – Afdeling 5
Aanvoerder: Jan Slingerland

Duinvliet 1: Heren Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 1
Aanvoerder: Maarten Faber

Duinvliet 1: Gemengd 35+ Zondag – 1e klasse – Afdeling 1
Aanvoerder: Tom de Kivet

Duinvliet 1: Gemengd Dubbel Zondag – 1e klasse – Afdeling 1
Aanvoerder: Kirsten van den Hoven

Duinvliet 1: Dames Zondag – 5e klasse – Afdeling 2
Aanvoerder: Gabriela Dijsselbloem