Najaarscompetitie 2018

De data van de komende najaarscompetitie zijn bekend:

Schrijf je voor 21 mei in via dit formulier!

Hieronder de speeldagen en competities waaraan je kan deelnemen:

 


Competitieteams 2017

Hieronder het overzicht van al onze teams in de Najaarscompetitie 2017. Door op de naam van het betreffende team  te klikken kun je de de uitslagen en standen zien.

Donderdag 3e klasse Dames Dubbel 17+ !! KAMPIOEN !!
Nicole van Teeseling*
Karoly Schmitz
Gemma Moojen
Marjolein Jetten
Franka van Hulten

Zaterdag 2e klasse Dames 17+
Nicky Jansen
Margreet de Vries*
Eline van de Bosch
Romy Hoevelaken
Marthe Brunsveld

Zaterdag 4e klasse Dames Dubbel 17+  !! KAMPIOEN !!
Janneke IJske
Ria Bouman
Annemarieke Teune
Yvonne van Aken
Esther Vlaar
Anja Hoevelaken*
Ageeth Bruinsma
Jessica Lieve

Zaterdag 3e klasse Gemengd
Caroline Theyse*
Merel Nobel-Frielink
Joke Clement
Eildert Panman
Wim van den Hoven
Jan Warmerdam

Zaterdag 1e klasse Heren 17+ (2E/3D) !! KAMPIOEN !!
Xander van den Berg*
Hans Coesel
Jeroen van Eekelen
Sander Scheffer
Jeroen Lem
Joost Schulze

Zaterdag 1e klasse Heren (4E/2D)
Casper Broertjes
Jeffrey Engelenberg
Marc Broertjes*
Stef Kerkhoff
Koen Heupers
Sake Smit

Zaterdag 3e klasse Heren 17+  (4E/2D)
Tom de Kivet*
Armand Garabedian
Thomas Glas
Oscar Ritsma
Marc Plaisir
Geert Hoogeveen

Zaterdag 2e klasse Heren Dubbel 17+
Willem Hoevelaken*
Geerard Baart
Peter de Koning
Robin van Merkenstein
Ronald Vlaar
Ferrie Kurver

Zaterdag 4e klasse Heren 17+ (2E/3D)
Rinse Derksen
Jeroen Puttman
Michael Flengte
Stijn Ruiter*
Bart Verbeek
Rein van Meeteren

Zondag Dames 35+ (2E/3D) !! KAMPIOEN !!
Marieke de Bie
Katinka Schotvanger
Myrna Wiggers
José Kruijer*
Inge van der Horst
Pieta Booy

Zondag Dames 35+ (2E/3D)
Anouk van Gool
Henrike van Nieuwland
Anneloes van Zanten
Marion Verstraaten
Silvia de Salas Hermann
Danielle van Kempen*

Zondag 3e klasse Meisjes 11 t/m 17
Fleur Reurts
Nienke Kray
Lilly van den Hoven*
Jessica Zieleman
Fleur Hagen
Daphne Bleize

Zondag 4e klasse Gemengd !! KAMPIOEN !!
Erik Buis
Irma Simonatti
Helene Jacobs
Evelyne Griffioen
Jeroen van Dijk*

Zondag Heren 35+ (2E/3D) !! KAMPIOEN !!
Jan Slingerland*
Albert-Jan Tamboezer
Aryan Borger
Martin Huisman
Martin Snoek
Bill de Groot

Zondag Heren 35+ (2E/3D)
Martin Wagenaar*
Ed Albracht
Leo van Lent
Maarten Faber
Stefan Kutsch Lojenga

* is aanvoerder