Voorjaarscompetitie 2018

T.V. Duinvliet is een vereniging waarbij je competitie kunt spelen op allerlei niveaus. Wij spelen in de Regio NoordWest / IJmond.
Leuk weetje: IJmond is het sterkste district in de Voorjaarscompetitie, zoals blijkt uit deze Voorjaarscompetitie infographic (2016).


Competitieteams 2018

Door op de naam van het team te klikken kom je in de publieke pagina van Mijnknltb.
Ben je aanvoerder, dan moet je daar een account aanmaken om de uitslagen in te kunnen voeren.

Regionale Voorjaarscompetitie

DINSDAG
Duinvliet 1 –  Dames Dubbel 35+ (3e kl.) – Afdeling 3
Anja Hoevelaken*
Janneke IJske
Annemarieke Teune
Manja van den Berg
Ria Bouman

Duinvliet 1 – Dames 17+ (3e kl.) – Afdeling 1
Nicole van Teeseling*
Karoly Schmitz
Gemma Moojen-Quarles van Ufford
Marjolein Jetten
Kristien Ursateanu
Juliette Trimp

ZATERDAG
Duinvliet 1 – Dames 17+ (2e kl.) – Afdeling 2 ***KAMPIOEN***
Marthe Brunsveld*
Marieke de Bie
Katinka Schotvanger
Nicky Janse
Myrthe vd Kooy
Pieta Booy

Duinvliet 1 – Heren 17+ (2e kl.) – Afdeling 2
Xander van den Berg*
Casper Broertjes
Sebastiaan de Koning
Jeffrey Engelenberg
Hans Coesel
Marc Broertjes
Sake Smit

Duinvliet 2 – Heren 17+ (3e kl.) – Afdeling 8
Marco Guit*
Marc Brandse
Peter van der Oord
Menno Weeda
Nicky Muller
Rick Assendelft
Robbert Heeger

Duinvliet 3 – Heren 17+ (4e kl.) – Afdeling 8
Ido de Haan*
Andrew Damwijk
Klaas Geertsema
Pieter Keesom
Frank Sloof
Martin Machielsen

Duinvliet 4 – Heren 17+ (4e kl.) – Afdeling 20
Willem Hoevelaken*
Lars Heutink
Ronald Vlaar
Robin van Merkestein
Peter de Koning

Duinvliet 5 – Heren 17+ (5e kl.) – Afdeling 8
Marc van der Meer*
Peter Ruigrok
Wouter Beekhuizen
Harlof Roelen
Maarten Faber
Martin Wagenaar
Gilbert Shaw

Duinvliet 6 – Heren 17+ (6e kl.) – Afdeling 13
Auke Adema*
Thomas Glas
Diego Galliker
Oscar Ritsma
Armand Garabedian
Stefan Kutsch Lojenga

Duinvliet 7 – Heren 17+ (6e kl.) – Afdeling 6
Geert Hoogeveen
Tjeerd Jorritsma
Michael Kaldenhoven
Stijn Ruiter*
Jeroen Püttmann
Rinse Derksen
Rein van Meeteren

Duinvliet 1 – Heren Dubbel 35+ (3e kl.) – Afdeling 8
Jan Senft
Bas Zonjee
Roland Prenen
Roger Muuse
Casper Heeremans
Andy Nijssen*

Duinvliet 2- Heren Dubbel 35+ (3e kl.) – Afdeling 5 ***KAMPIOEN***
Paul Dubbe*
Nico vh Nederend
Ferry Lamie
Peter Verheul

Duinvliet 1 – Gemengd 17+ (3e kl.) – Afdeling 7
Jeroen van Eekelen*
Bart van Bergen
Geerard Baart
Marianne Rijnja
Florien Jansonius
Margreet de Vries

Duinvliet 2 – Gemengd 17+ (5e kl.) – Afdeling 6
Thom Smit
Sander van Haeften
Oualid Benrhziyel
Lilou van den Hoven*
Lilli van den Hoven

Duinvliet 1 – Gemengd Dubbel 35+ (3e kl.) – Afdeling 9
Janny van den Berg*
An Dreijer
Marianne Brinker
Jelle Linnekamp
Ruud Ryter
Wim Beekhuizen

Landelijke Voorjaarscompetitie

ZONDAG
Duinvliet 1 – Dames (4e kl.) – Afdeling 7
Henrike van Nieuwland
Gabriela Dijsselbloem
Anouk van Gool*
Coraline Strikker
Jose Bont
Silvia de Salas Hermann
Marion Verstraaten

Duinvliet 1 – Heren 35+ (3e kl.) – Afdeling 7
Jan Slingerland*
Aryan Borger
Piet Dijkzeul
Albert-Jan Tamboezer
Martin Huisman
Rob Verhoef
Martin Snoek

Duinvliet 1 – Gemengd 17+ (6e kl.) – Afdeling 6
Matt van Kessel*
Tim Blaauw
Lizette Blaauw
Floor van den Berg

Duinvliet 1 – Gemengd 35+ (1e kl.) – Afdeling 3
Tom de Kivet*
Marco Alting
Marc Plaisier
Myrna Wiggers
Caroline Theyse

Duinvliet 2 – Gemengd 35+ (2e kl.) – Afdeling 4
José Kruijer*
Inge van der Horst
Richard Ottens
Peter Pijl
Paul van Slobbe

Duinvliet 3 – Gemengd 35+ (2e kl.) – Afdeling 2
Kirsten van den Hoven*
Lianne Niessen
Daniëlle van Kempen
Wim van den Hoven
Jan Warmerdam
Paul Sewalt

Duinvliet 4 – Gemengd 35+ (3e kl.) – Afdeling 3
Erik Buis*
Evelyne Griffioen
Irma Simonatti
Hendrike Vreeman
Bob Bont

Duinvliet 5 – Gemengd 35+ (3e kl.) – Afdeling 4
Anneloes van Zanten
Ageeth Bruinsma
Jessica Lieve*
Vicor Lieve
Louis Lieve
Mike Flentge

* aanvoerder